adw. Piotr Ludwiński: Kancelaria Adwokat Katowice

×
 • start
 • o kancelarii
 • obszary praktyk
 • opinie
 • kontakt
 • Rozwiążemy Twoje problemy skutecznie!

 • Zobacz szczegóły
 • o kancelarii  Adwokat
  Piotr Ludwiński


  Absolwent studiów stacjonarnych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Aplikację adwokacką odbył w latach 2009-2013 zakończoną złożonym egzaminem adwokackim. Od 2013 r. wykonuje zawód adwokata, wpisany na listę Katowickiej Izby Adwokackiej.
  Prowadzi indywidualną Kancelarię, która mieści się w Katowicach przy ulicy Panewnickiej 25, jednakże swą działalnością obejmuje teren całego kraju.


  Adwokat Piotr Ludwiński oferuje Klientom profesjonalną obsługę osób fizycznych i prawnych. Kancelaria świadczy swym klientom pomoc prawną w zakresie takich dziedzin prawa, jak cywilne (w tym odszkodowawcze), karne i karne-skarbowe, gospodarcze, rodzinne, administracyjne, a także prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria posiada bogate doświadczenie w świadczeniu kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych.


  Atutem Kancelarii jest profesjonalne podejście w każdą powierzoną sprawę, a doświadczenie zawodowe adwokata Piotra Ludwińskiego, który wykazuje pełne zaangażowanie i kreatywność, powodują efektywność świadczonej pomocy prawnej. Wszechstronna wiedza adw. Piotra Ludwińskiego połączona z praktycznym doświadczeniem gwarantuje sukces klientom Kancelarii.
  Kancelaria działa w dni robocze. Poradę prawną można uzyskać odpłatnie, na spotkaniu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Kancelaria udziela także porad on-line za pośrednictwem złożenia zapytania za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie lub poczty e-mail.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii.


  obszary praktyk
  opinie

  Co o nas mówią...

  Na pewno będę polecał Pana Piotra znajomym. Uważam, że jest konkretny, dobrze zorganizowany i wykonuje swój zawód z oddaniem. W trakcie prowadzenie mojej sprawy był dla mnie dużym oparciem. Wysoka skuteczność z ogromną wiedzą, kultura osobista, niezwykła charyzmą i empatia mogą i gwarantują sukces. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Kancelaria godna polecenia. Jeszcze raz dziękujemy Panu Piotrowi za owocną współpracę.

  - Sławomir

  Mecenas Ludwinski to specjalista w swojej dziedzinie najwyższych lotow. Laczy w sobie ogromna wiedze, zmysł prawniczy i zwykla ludzka poczciwości. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będę potrzebowala pomocy prawnej, powierze swóje sprawy tylko i wyłącznie Jemu!! jest bardzo solidnym prawnikiem, ogromnie zaangażowanym w sprawy których się podejmuje, a podejmuje się widzac szanse na ich szczesliwe zakończenie. Kieruja Nim zawodowe ambicje a nie pieniądze, jest uczciwy i bardzo skrupulatny. Ma w sobie wszystkie te cechy, które sprawiają ze klient czuje się bezpieznie. z całym przekonaniem polecam Piotra Ludwinskiego

  - Sylwia

  Ambitny, rzetelny i z wielką starannością prowadzący zlecone sprawy.Sprawy z zakresu odszkodowań zakończone bardzo pozytywnym efektem. Gorąco polecam właśnie tę kancelarię.

  - Małgorzata

  Witam Korzystałem z usług pana Mecenasa dwukrotnie i za każdym razem jakość jego usług była doskonała , czasowa i rzetelna. Cene usług również była bardzo kożystna w porównaniu do innych kancelarii. Polecam

  - Kamil Niewiarowski


  Kontakt

  Adres:

  40-730 Katowice
  ul. Panewnicka 25

  Kontakt:

  +48 691 499 028
  32 321 48 78

  E-mail:

  piotr@adwokatludwinski.pl
  kancelaria@adwokatludwinski.pl

  Adres:
    40-730 Katowice
  ul. Panewnicka 25
  Kontakt:
    +48 691 499 028
    32 321 48 78
  E-mail:
    piotr@adwokatludwinski.pl
    kancelaria@adwokatludwinski.pl